fbpx
uk
Майкл Джексон танцює

7 найдорожчих музичних відеокліпів за всю історію

Відразу ж після своєї появи музичні кліпи, немов шторм, захопили світ музики, миттєво ставши невід’ємною частиною цієї індустрії. Протягом останніх трьох десятиліть, починаючи з появи в 1981 році каналу MTV, їхня роль тільки зростає.

Пісня рідко стає хітом без аудіовізуального супроводу. Людей більше надихає те, що вони можуть побачити. Музичні кліпи – це ефективний спосіб зацікавити публіку, змусити її зв’язати відео з піснею. Крім того, це допомагає визнанню не тільки композиції, а й виконавця.

Тепер нам відомо, скільки грошей пішло на найдорожчі музичні кліпи всіх часів. Далі ми склали список тих з них, які справді влетіли своїм організаторам в копієчку.

7. Гвен Стефані «Make Me Like You» (2016)

Гвен Стефані увійшла в історію, коли створила перше в історії телебачення музичне відео, зняте в прямому ефірі під час церемонії Греммі. У кліпі на пісню «Make Me Like You» представлено кілька сцен, змінюються наряди, а танцюристи хизуються яскравими костюмами – все це влетіло творцям в копієчку.

Заявлена вартість: 4 мільйони доларів США.

6. Guns N ‘Roses «Estranged» (1994)

Ця композиція є найдовшою в їх четвертому студійному альбомі «Use Your Illusion II» і другою за тривалістю роботою за всю історію групи Guns N ‘Roses (після «Coma» з альбому «Use Your Illusion I»).

За оцінками, на створення цієї відео-трилогії пішло близько 4 мільйонів доларів США. Причиною таких витрат є складність і тривалість кліпу, а також безліч різноманітних сцен: в море, з дельфінами, зйомки з гастролей групи і багато іншого.

Заявлена вартість: 4 мільйони доларів США.

5. Майкл Джексон «Black or White» (1991)

Це перший сингл з восьмого студійного альбому Джексона «Dangerous», випущений 14 листопада 1991 року. Композитором і автором тексту виступили сам Майкл Джексон і Білл Боттрелл, а режисерське крісло під час зйомок кліпу зайняв Джон Лендіс.

Заявлена вартість: 4 мільйони доларів США

4/3. Мадонна «Bedtime Story» (1995) і «Express Yourself» (1989)


Своїми кліпами на композиції «Bedtime Story» і «Express Yourself» ця модниця довела, що гроші – хороша підмога, зайнявши відразу дві строчки в нашому списку.

Заявлена вартість: 5 мільйонів доларів США.

2. Мадонна «Die Another Day» (2002)

Революційний кліп, створений для фільму про Джеймса Бонда з тією ж назвою, за наявними даними, коштував Мадонні 6,1 мільйона доларів США.

1. Майкл і Джанет Джексон «Scream» (1995)

Цей футуристичний музичний кліп, на який брат і сестра Джексон витратили 7 мільйонів доларів США, є абсолютним лідером нашого списку. Кліп добре виглядає навіть сьогодні, через кілька десятиліть по тому. Однак вражає те, наскільки не запам’ятовується пісня, в яку було вкладено стільки сил і грошей.

Це головний сингл дев’ятого студійного альбому Майкла Джексона «HIStory: Past, Present and Future, Book I». Режисером музичного кліпу став Марк Романек. Вперше громадськість побачила його 31 травня 1995 року.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий