fbpx
uk
Роман Пауло Коельйо - Одинадцять хвилин

7 кращих книг Пауло Коельо, які варто прочитати кожному

Життя Пауло Коельо саме по собі схоже на роман. В юності батьки відправили його в психіатричну лікарню, оскільки вважали, що його бунтарська поведінка є ознакою божевілля. Саме через таке ставлення батьків, там він був підданий електрошоковій терапії.

У свої двадцять років Коельо покинув юридичну школу, щоб подорожувати по Південній Америці, а пізніше він став журналістом. Після доленосного паломництва в Сантьяго-де-Компостела він вирішив здійснити свою мрію і стати письменником.

Ось 10 його найбільш пам’ятних романів.

1. Алхімік (1988)

У кожної людини є своя стезя – шлях, який ми повинні пройти. Простому пастуху Сантьяго визначено долею відправитися на пошуки скарбу. Шлях його буде сповнений небезпек, несподіваних зустрічей, відкриттів і одкровень.

Від Сантьяго потрібно тільки довіритися своїй долі і не випускати з уваги її знаки. Адже «якщо ти дійсно чогось сильно хочеш, весь Всесвіт буде сприяти виконанню твого бажання».

Купити книгу →

2. Мактуб (1994)

Мовою фарсі і по-арабськи слово «Мактуб» буквально означає «написане». У цій книзі Паоло Коельо зібрав цитати, притчі, історії і сюжети, які він чув або читав за все своє життя.

У ній немає головних героїв і єдиної нитки оповіді. Зате є Мандрівник і Наставник. Саме від них ми дізнаємося про деякі історії, вникнемо в їх спостереження.

Купити книгу →

3. Переможець залишається один (2008)

«Переможець залишається один» – роман Пауло Коельо, де основна тема творчості письменника – пошук людиною своєї долі, – отримує несподіване гостро драматичне і сучасне висвітлення.

Події розвиваються на Каннському фестивалі протягом 24 годин. Герої, сп’янілі своїми мріями, – від початківців актрис і моделей до знаменитих кутюр’є, режисерів і продюсерів, – немов метелики, натикаються на вістрі безжальної особистої волі «переможця», який одержимий ідеєю любові, але несе з собою хаос і смерть.

Купити книгу →

4. Одинадцять хвилин (2003)

«Одинадцять хвилин» – це сміливий, максимально відвертий і провокаційний роман одного з найпопулярніших письменників сучасності Паоло Коельо. Це історія про чуттєві насолоди, про еротику, секс і кохання.

Молода дівчина Марія тільки закінчила школу. В її житті було все як у всіх: навчання, хлопці, записи в особистому щоденнику. Але вона ступила на слизьку доріжку.

Спочатку Марія влаштувалася танцівницею в закритий клуб, а потім і зовсім стала жрицею любові або ж, простіше кажучи, – повією. Що чекає героїню на цьому шляху?

Купити книгу →

5. На березі річки Ріо-Пєдра сіла я і заплакала (1994)

Що буває з юним коханням, коли боязкість не дозволяє йому розкритися? І що буває, коли через роки доля знову з’єднує закоханих? Адже життя вже навчило її бути сильною і приховувати свої почуття, а він став духовним наставником і навіть, кажуть, здатний творити чудеса.

Нова зустріч стає для них початком нового шляху. І перші кроки вони зроблять разом – на березі Ріо-Пєдра, в маленькому селі у Французьких Піренеях, де вони знаходять потрібні слова і вчаться цінувати один одного.

Купити книгу →

6. Відьма з Портобелло (2006)

Хто ж вона така, ця загадкова Афіна – відьма з вулиці Портобелло? Дочка невідомого англійця і циганської красуні, вихована в аристократичній родині? Мандрівниця з маленьким сином на руках? Жриця Великої Матері чи богиня у плоті?

У цій історії ви знайдете все, за що читачі люблять і шанують творчість Пауло Коельо: захоплюючий сюжет, таємницю, розгадати яку вийде тільки в самому кінці, опис духовних практик і вправ, а ще глибокі і точні філософські роздуми про життя, душу, любові і Бога.

Купити книгу →

7. Диявол і сеньйора Прим (2009)

Останні п’ятнадцять років бабуся Берта цілими днями здаля спостерігає за життям маленького села Віскос, ведучи бесіди з давно покійним чоловіком. Вона чекає приходу диявола, як колись передрік її чоловік. І ось одного разу в населеному пункті з’являється таємничий незнайомець.

Чужоземець закопує в лісі одинадцять злитків золота, а на зворотному шляху в місто зустрічає юну красуню Шанталь Прим, повідомляє їй про скарб і обіцяє, що він буде належати жителям, якщо вони погодяться кого-небудь вбити в обмін на нього. Саму ж Шанталь він просить розповісти про це іншим і пропонує за таку послугу один злиток золота.

Знаючи розташування скарбу, дівчина бореться між бажанням викрасти його або виконати умови угоди. Але вона все-таки розповідає про пропозицію жителям. А вони швидко знаходять того, кого можна вбити в обмін на золото …

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий