fbpx
uk
Погані ранкові звички, яких варто позбутися

6 поганих ранкових звичок, яких варто позбутися

Ці, на перший погляд, нешкідливі звички знайомі багатьом з нас. Вони цілком можуть вам нічим не заважати, на деякі ви навряд чи навіть будете звертати увагу взагалі. Але якщо позбутися їх, то якість життя точно стане кращою. І ось про що саме йде мова.

1. Найперше брати в руки смартфон

З самого ранку за смартфоном

Хвороба 21-го століття – засинати і прокидатися зі смартфоном в руках. Перегляди новин, перевірка пошти, гортання стрічки Instagram і Facebook значно скорочують ваші ранкові години, які ви могли б витратити на зарядку, медитацію, приготування сніданку і просто неспішні збори. Краще присвятіть цей час плануванню свого дня.

2. Переставляти будильник

Переставляння будильника зранку

Це відчутний стрес для організму, оскільки кожен раз виробляється гормон стресу – кортизол. Краще не намагатися вставати раніше, якщо у вас не виходить, а відстрочити свій підйом до крайнього терміну з одним будильником.

3. Відразу заварювати каву

Ранкова кава

Після переустановлення будильника ми знову змушуємо наш вірний кортизол виділятися, вливаючи в себе чашку кави. Для багатьох це необхідний ранковий ритуал. Але краще після пробудження випивати склянку теплої води, снідати і тільки потім пити каву, мінімізуючи стрес для організму.

4. Не снідати

Простий і швидкий снідок зранку

Сніданок – найважливіший прийом їжі, від нього буде залежати ваше самопочуття і активність мозку протягом як мінімум першої половини дня. У тих, хто регулярно снідає обмін речовин працює краще і знижується ймовірність переїдання.

5. Ігнорувати планування дня

Планування дня з самого ранку

Все таки планування справ – чудова звичка. Ви бачите які питання важливі, а які другорядні. При чіткому плануванні дня менше ймовірності забути про важливі дрібниці. Є багато думок, коли краще зайнятися плануванням, перед сном чи з самого ранку.

Але більшість фахівців дотримується думки, що найкращий час для планування, це ранок. Так як вранці у вас “свіжа” голова, і ви схильні до більш рішучих дій. Згадайте приказку “ранок вечора мудріший”, тому планування дня краще переносити на ранок.

6. Не застеляти ліжко

Не заправлене ліжко

Звичка застеляти ліжко відразу після підйому дуже дисциплінує. Не дарма нас в дитинстві мама примушувала це робити. Дивлячись на бардак на ліжку, в голові виникає аналогічний хаос чи бажання знову туди лягти. Так що рішення викорінити цю лінь з ранку піде тільки на користь.

Як би це дивно не здавалося, але саме звичка заправляти ліжко може послужити джерелом гарного настрою. Чому? Тому що перше що ви робите, це пересилюєте себе і заправляєте ліжко, тим самим здійснюючи першу перемогу нового дня. А починати день з перемоги, це найкраще рішення для продуктивного продовження дня.

Коли ви прокидаєтеся вчасно, заздалегідь запланувавши день, то ви керуєте своїм днем. Але як тільки ви прокидаєтеся, зіскакуєте з ліжка в останній момент і нічого не встигаєте, то вже день починає керувати вами. І доводиться змінювати плани,  підлаштовуючись під обставини.

Так що спробуйте почати позбуватися від перерахованих звичок, і можливо ваше життя стане трохи кращим, а ранок буде приносити більше задоволення.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий