fbpx
Ознаки психологічно сильного чоловіка

6 ознак психологічно сильного чоловіка, деякі з яких часто сприймають як слабкість

Дуже часто ми схильні судити про людину по зовнішньому вигляду і орієнтуватися саме на загальноприйняті критерії. Але по факту, з часом виявляється, що за блискучою обгорткою ховається зовсім не те наповнення.

Що цікаво, на дійсно достойних і психологічно сильних чоловіків жінки часто не звертають уваги, помилково приймаючи деякі з основних ознак їхньої сили і зрілості за слабкість.

І в цій статті ми хочем перелічити ознаки, які є фундаментальними у визначенні психологічно сильного чоловіка.

1. Впевненість у собі, незважаючи на обставини

Психологічно сильний чоловік володіє внутрішнім стрижнем і об’єктивною самооцінкою, він здатний рухатися вперед незважаючи на те, що може зробити помилку, втратити те, чого домагався багато років, не боїться, що його можуть відкинути.

Він буде робити так як задумав і залишатися самим собою (вірним собі), і його самооцінка не постраждає незалежно від того як складаються обставини, незважаючи на думку або глузування інших людей.

Він готовий пробувати нове, має достатньо рішучості і здатний взяти ситуацію під свій контроль.

2. Вміння зберігати спокій

Психологічна зрілість у чоловіка так само проявляється в його життєвій стійкості і самовладанні, здатності в будь-якій критичній ситуації взяти свої емоції і почуття під контроль.

Він не буде впадати в паніку і метушитися, а тверезо зважить все, що відбувається і почне робити рішучі і обдумані дії, навіть якщо мова йде про фінансове банкрутство чи пожежу.

3. Готовність брати на себе відповідальність

Такий чоловік звик брати відповідальність за свої дії і не звинувачує в своїх помилках і невдачах інших людей, не вважає, що йому хтось щось винен і зобов’язаний. Це людина, яка домагається всього самостійно.

Він лідер і глава своєї сім’ї, який уважний до потреб і потреб своїх близьких і розуміє, що кожне його рішення несе певні наслідки, тому завжди діє обдумано.

4. Простота і скромність

Дуже часто ці якості в чоловікові сприймаються жінками упереджено, сприймаючи їх як ознаку слабкості. Однак.

Як правило, дорогий одяг, машини, демонстрація розкоші, понтів, пил в очі – це всього лишеспроба компенсувати внутрішню неспроможність і невпевненість в собі. У той час як психологічно зрілий чоловік скромний і простий.

Для нього не важливо скільки коштує його годинник або машина, тому що увага спрямована набагато далі – на свою реалізацію, служіння суспільству.

Для психологічно сильного чоловіка важливо скільком людям він зміг допомогти, чи зміг він досягти рівня, коли зможе впливати на ситуацію в світі і процеси в суспільстві.

Стів Джобс – мільярдер і один із засновників корпорації Apple ходив у звичайній водолазці, джинсах і кросівках, залишаючись самим собою і викликаючи захоплення людей по всьому світу. Він так само був занесений в Книгу Гіннеса як менеджер з найнижчим посадовим окладом в світі.

Чоловіча сила – це внутрішня сила, яка бере свої витоки з скромності і простоти, в той час як демонстрація великої кількості зв’язків з жінками, дорогого одягу, взуття, телефону, машини і т.д. говорить про її відсутність.

5. Терпіння

Психологічно сильний чоловік вміє чекати, тому що розуміє, що успіх не приходить миттєво і не чекає швидких перемог. Він об’єктивний і бачить свої сильні і слабкі сторони, робить помилки.

Але це стає грунтом для його зростання і розвитку, тому що психічна зрілість проявляється в умінні працювати над своїми помилками і не допускати їх в майбутньому. Ні дивлячись ні на що він продовжує йти вперед, в результаті незмінно досягаючи поставлених цілей.

Проте зі сторони жінки схильні розцінювати дану рису як відсутність амбіцій і марнування часу, вважаючи, що раз чоловік не зміг досягти всього й одразу – значить не зможе цього і в майбутньому.

6. Моральність

Психологічно зрілий чоловік не буде витрачати свою енергію на непотрібні хаотичні зв’язки, він здатний відмовляти всім жінкам заради тієї однієї, що вже або є поруч з ним, або він хоче знайти її у майбутньому.

У наш час прийнято всіляко знецінювати моральну чистоту, називаючи її слабкістю і комплексами і т. д. Однак саме вона є колосальною силою чоловіка. Оскільки його не зможе збити з вибраного шляху і “звести з розуму” ніяка дама, яка грає на інстинктах.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest