fbpx
uk
Калорійність продуктів на фото

Як виглядають 200 калорій в різних продуктах

Думаєте, жменя мармеладних цукерок явно не вплине на фігуру, чи не так? Однак виявляється, що всього 50 грам цих солодощів містить стільки ж калорій, як і 600 грам броколі або 3 яйця. А тепер просто задумайтеся – що з цього є для вас повноцінною їжею?

Американський ресурс WiseGEEK провів дуже наочне і інформативне дослідження і підготував серію фотографій, яка дозволяє візуально порівняти різницю між різними продуктами в плані їхньої калорійності.

Деякі продукти містять значно більше калорій, ніж інші, але наскільки ж велика різниця? Кожна з фотографій показує, як виглядають 200 калорій в певному продукті, а знімки розташовані в порядку зростання.

Якщо врахувати, що ціла тарілка брокколі містить стільки ж калорій як і маленька ложка арахісового масла, наступного разу ви двічі подумаєте, перш ніж це з’їсти. Натисніть на фото, щоб переглянути його у великому розмірі.

Продукти підбиралися таким чином, щоб передати достатню різноманітність. Готові страви, такі як торт або пиріг, в добірку не включалися, бо їх калорійність багато в чому залежить від рецепта, який використовувався при приготуванні.

Всі фото були зроблені на один і той же фотоапарат і з однаковими настройками. Розмір тарілки становить 26 см в діаметрі, а миски – 16 см.

Джерело: wisegeek.com

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий