fbpx
Рішення, про які в майбутньому будеш жаліти

10 рішень, про які ви можете пошкодувати в наступні десять років

Жаль викликає сильні емоції. Це можуть нашкодити вам, як розумово, так і емоційно, в цьому і полягає його сила. Не дивно, що мудрі і успішні люди дотримуються наступного принципу – переконайтеся, що сьогодні ви не приймаєте рішення, про яке сильно пошкодуєте завтра.

Але як зрозуміти, яке рішення правильне, а яке ні? Що ж, життя часом дає нам  суворі уроки, і не все ви можете тримати під контролем. Дозвольте всьому йти своєю чергою, але намагайтеся замислюватися про те, що ви робите, щоб не пошкодувати про це пізніше. Ось десять рішень, приймаючи які, варто добре задуматися.

1. Не бути собою

Ви не зобов’язані робити речі, які задовольняли б усіх і робили б їх щасливими. До того ж, це просто неможливо. Якщо ви постійно думаєте про те, що про вас думають і як вас сприймають інші, від вас в кінцевому підсумку залишиться лише оболонка. Ви не зобов’язані робити всіх щасливими, і вам потрібно це зрозуміти і прийняти.

Не всі будуть любити вас таким, яким ви є, але завжди пам’ятайте, що ті, хто любить без зайвих умов – найважливіші. Не бійтеся засудження інших людей, тому що завжди знайдуться ті, хто захоче вас принизити. Будьте собою, не дивлячись ні на що – потрібні вам люди завжди будуть поважати вас, ті, кому ви не до душі – завжди будуть критикувати, навіть якщо ви будете поступатися їм.

Життя занадто коротке, щоб намагатися бути кимось іншим, а не собою.

2. Дозволяти іншим визначати ваші мрії

Це ваше життя, і те, про що вам мріяти вирішуєте тільки ви самі. Ніколи не дозволяйте нікому говорити вам, в чому мають полягати ваші мрії і як вам слід їх реалізувати. Завжди будьте вірні собі і своїм цілям, і ніколи не дозволяйте нікому говорити вам протилежне, навіть якщо це ваші батьки, партнер чи друзі.

Якщо навколо вас є люди, які не згодні з вами, то стійте на своєму і не приймайте це близько до серця, вірте в свої мрії і вибирайте шлях, який приведе до їх реалізації. Поки ви щасливі і знаєте, що робите правильно, ви будете отримувати задоволення від свого життя.

3. Тримати поруч токсичних людей

Токсичні люди здатні руйнувати життя, в тому числі і ваше, своїм негативом і токсичним ставленням до оточуючих. Тримати їх поруч з собою – це все одно, що міцно обмотувати петлю навколо шиї власними руками, знаючи, що постраждаєте від цього. У той момент, коли ви зрозумієте, що у вашому житті є той, хто отруює його, і все, що така людина хоче – це бачити вас нещасним і зламаним, женіть його від себе.

Спілкування з токсичними людьми може і вас перетворити на токсичну, нещасну і жорстоку людину, а спілкування з хорошими людьми зробить вас більш емпатичною, амбітною і здатною до співпереживання людиною.

Коли ви робите добро і допомагаєте іншим, це означає, що ви ведете справді хороше життя. Чим більше любові і доброти ви віддаєте іншим людям, тим краще ви будете себе почувати і тим більше позитивних подій ви будете до себе привертати. Те, що ви віддаєте, обов’язково повернеться до вас.

4. Бути егоїстом і зацикленим на собі

Але якщо ви вирішите бути егоїстичною і самозакоханою людиною, то знайте, якою б багатою або красивою особистістю ви не були, в кінці кінців ви не будете щасливі. Коли ви проживете достатньо років, озирнетеся і побачите, скільки болю ви заподіяли іншим людям, то вже не зможете нічого зробити, щоб виправити це. Все, що у вас залишиться – це почуття гіркого жалю.

5. Не розвиватися і не рости

Якщо ви хочете дізнатися про своє минуле – подивіться, де ви зараз. Якщо ви хочете знати своє майбутнє, придивіться до того, що ви робите зараз. Щоб дійсно розвиватися і бути успішною людиною, вам потрібно вміти виходити із зони комфорту і часом вставати на непроторенні доріжки.

Єдиний спосіб досягти успіху в житті, повністю розкрити свій потенціал і отримати максимальну користь з того, що вам дано, – це зосередитися на зростанні і розвитку. Життя дуже швидко змінюється. Але що точно можна сказати про нього – в ньому завжди відбуваються зміни. Коли ви це зрозумієте, тоді у вас буде повноцінне і щасливе життя.

6. Здаватися перед лицем труднощів

Життя завжди буде кидати вам виклики, і ви нічого не зможете з цим вдіяти. Це трапляється з усіма, і в цьому світі немає жодної людини, яка б не зіштовхувалася з труднощами. Без невдач не буває успіху. А найважливіші речі ніколи не даються легко, і тільки ви можете вирішити йти до кінця чи ні.

Якщо ви намагаєтеся кидати курити, але здаєтеся при найменшому стресі – ви ніколи не впораєтеся з цією залежністю. Якщо ви будете здаватися кожен раз, коли стикаєтесь з труднощами, ви ніколи не зможете здійснити свої мрії і досягти своїх цілей.

7. Намагатися контролювати все

Планування свого майбутнього і готовність до певних речей добре вас характеризує. Адже це показує ваше серйозне ставлення до життя. Але в той же час потрібно іноді розслаблятися і дозволяти всьому йти своєю чергою. Якщо ви будете постійно контролювати кожну дрібницю, коли ви будете жити?

Мати план – це нормально, але якщо постійно обмежувати себе, постійно грузнути в рутині, то ви пропустите все цікаве, що пропонує вам життя. Так що не намагайтеся управляти всім, що тільки можливо, і не намагайтеся контролювати кожну дрібницю. Просто дозвольте собі жити.

8. Тримати при собі те, що вже не потрібно

Майте в собі сили відпустити те, що вам не підходить. Наберіться сміливості відпустити людей, які нічого не роблять, крім як вносять у ваше життя негатив. Постарайтеся зрозуміти, що не все, що з вами відбувається, ви заслуговуєте, і знайдіть в собі мудрість, щоб прийняти той факт, що бажаного часом доведеться чекати довше, ніж хотілося б. 

Будьте відкритими і достатньо сміливими, щоб побачити мільйон можливостей, які пропонує вам життя. Навіщо витрачати свій час і сили на речі, які тільки висмоктують з вас енергію? Зосередьтеся на хорошому і на гідних людях, і ви побачите, наскільки прекрасне життя насправді.

9. Відкладати все на майбутнє

Це напевно те, про що ви однозначно пошкодуєте. Більшість людей дуже помиляються, вважаючи, що у них є весь час у світі, щоб зробити те, що вони хочуть. Але правда полягає в тому, що життя пролітає в одну мить, і, перш ніж ви це усвідомлюєте, вам вже 70 років, і ви шкодуєте про все, що так і не зробили, коли у вас був час і можливості.

Зосередьтеся на сьогоденні. Робіть те, що хочете робити зараз. Навіщо чекати? Життя занадто коротке, щоб шукати найбільш підходящий час, і знаєте що? Його нема! Якщо ви хочете щось зробити – робіть це зараз замість того, щоб зациклюватися на майбутньому або відкладати все на потім.

10. Проводити свої дні, нічого не роблячи

Якщо ви думаєте, що вам хтось щось повинен, ви сильно помиляєтеся. Світ вам нічого не винен, а ось ви йому дуже навіть. Це ваше життя, і ви повинні чогось в ньому досягти, ніхто не зможе зробити це за вас. Так що, якщо ви витрачаєте час на те, щоб сидіти на дивані і мріяти, то це не наблизить вас до життя, про яке ви мрієте.

Не сидіть склавши руки в очікуванні того, коли хто-небудь подасть вам все бажане на блюдечку. Які б мрії та цілі у вас не були, вам потрібно багато працювати для їх досягнення, і коли ви, нарешті, досягнете слави, це буде тільки ваша перемога.

Життя коротке, так що не робіть те, про що пізніше можете пошкодувати. Старанно працюйте над тим, щоб побудувати життя, яке ви собі уявляєте, і, найголовніше – вірте в себе. Те, про що ви зараз думаєте, те, що ви зараз робите – це те, чим ви станете в майбутньому.

За мотивами themindsjournal.com

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest