fbpx
uk
Топ-10 дивних професій світу

Топ 10 дивних професій, які добре оплачуються

Люди роблять безліч дивних речей, щоб заробити гроші. Існує величезна кількість досить дивних професій – хтось нюхає паперові рушники, а хтось обіймає інших за плату. Але це не просто доволі незвичайна робота, часом за неї платять досить непогані гроші.

Отже, ось наш список з 10 дивних, але добре оплачуваних професій світу.

10. Професійний «обіймач»

Хоча ця робота може здатися вам дивною, багато людей платять за цю послугу. Середньостатистичний професійний «обіймач» отримує за свої послуги багато грошей, що дуже навіть відповідає незручності, яка може виникати під час цієї роботи. «Обіймачі» зазвичай отримують 60-80 доларів на годину.

9. Дегустатор собачої їжі

Дегустатор – це цілком звичайна професія, але, розмірковуючи про оцінку смаку їжі, ми думаємо про людські продукти, а не корми для собак. Бренди, що випускають корм для собак, наймають людей, щоб тестувати свою продукцію і оцінювати її смак, поживність, часом оцінці піддається навіть упаковка.

Дегустатор собачої іжі

Незважаючи на всю дивність професії, дегустатори собачої їжі отримують непогані гроші. Їх річний заробіток сягає 40 000 доларів.

8. Тестувальник водних гірок

Це абсолютно не дивна професія, але зате однозначно весела і крута. Тестувальник водних гірок їздить по різних аквапарках і проводить тестові заїзди. Уявляєте, як весело? А ще тестувальник повинен повідомляти директору парку, якщо він помітив порушення правил безпеки.

Подумайте, наскільки захоплююче кататися з водних гірок, їздити по різних містах і країнах, та ще й отримувати за це гроші. Зарплата тестувальників в середньому становить близько 30 000 доларів на місяць.

7. Перевіряльники лиця

Ви можете подумати, що це вигадана професія, але вона справжня. Ці професіонали займаються тим, що перевіряють лице людей, що користуються різними продуктами для очищення обличчя. Після застосування кимось того чи іншого продукту перевіряючі повинні доторкнутися до обличчя і оцінити ефект. Ще їх називають сенсорними вченими, які спеціалізуються на обличчях людей. Такі контролери працюють кілька годин в день. Середня зарплата – 25 доларів на годину.

6. Пірнальник за м’ячами для гольфу

Якщо ви коли-небудь бачили гру в гольф, то знаєте, що часом м’ячики летять в воду. Робота водолаза полягає в тому, щоб діставати такі м’ячі.

Водолаз за мячами для гольфу

Здається, що це досить проста робота, але часом вона може бути досить небезпечною. А ще вам потрібно бути досить сильним, щоб мати можливість тягати величезний мішок з м’ячами.

Пірнальникам часом доводиться заходити в воду, де зустрічаються алігатори та інші небезпеки, щоб зібрати всі м’ячі. Потім вони продають їх або повертають на поле для гольфу в залежності від того, чи працюють вони в гольф-клубі або на себе. Пірнальники за м’ячами для гольфу отримують 50-100 тисяч доларів на рік.

5. Займач черги

Буває так, що ви приходите кудись, а черга вже дуже і дуже довга? Це дратує! Найгірше, коли вам в будь-якому випадку дуже треба стояти в цій черзі. На щастя, є люди, які можуть постояти в черзі за вас.

Люди, які стоять в черзі за гроші

Є багато компаній, які надають ці послуги. Ця робота може здатися нудною, але в основному ви нічого не робите і отримуєте гроші! Деякі люди змогли заробити 1500 доларів, стоячи в черзі за того, хто дуже хотів купити новий iPhone одним з перших.

Зазвичай, займач черги за один раз отримує близько 30-50 доларів. І це непогано, враховуючи, що ви стоїте і нічого не робите.

4. Персональний закупник

Більшість людей отримують задоволення від вибору одягу і шопінгу в цілому. Але деколи дуже складно зробити свій вибір. Персональні закупівельники можуть дати вам пораду про те, що варто і не варто купувати.

Може здатися, що це проста робота, але на ділі все дуже складно. Персональний закупник повинен налагодити взаємини з клієнтом і розуміти його стиль.

Фрілансери-закупівельники отримують близько 65 доларів на годину. І це, мабуть, найкраща робота для жінок, які захоплюються шопінгом.

3. «Нюхач» паперових рушників

Це дивна професія, але вам пощастить, якщо ви її отримаєте. На цю роботу дійсно важко влаштуватися через те, що таких вакансій не так і багато. Нюхачам паперових рушників платять за те, щоб вони нюхали паперові рушники, щоб перед випуском на продаж переконатися, що вони не пахнуть дивно. Професіонали в цій справі отримують близько 1000 доларів на тиждень.

2. Дегустатор морозива

Ця робота неймовірно крута, особливо для любителів морозива, вони точно полюблять це заняття. Незважаючи на те, що будь-хто може спробувати морозиво і сказати вам, хороший у нього смак чи ні, професійно цю роботу може виконувати тільки фахівець в області харчування. Він повинен оцінювати морозиво, звертаючи увагу на його смак, колір, аромат, запах, текстуру і зовнішній вигляд.

Іноді вони навіть винаходять нові смаки морозива. Людям цієї професії платять 100 тисяч доларів на рік, і все це – за поїдання морозива.

1. Живий манекен

Живі люди-манекени

Це найбільш нудна робота з нашого списку дивних професій, але мабуть і найважчі. Цим людям платять, щоб вони годинами стояли нерухомо. Можливо, це звучить дивно, але живі моделі набагато ефективніші за пластикових манекенів, в плані привертання уваги і генерації продажів.

Звичайно, ця робота підійде не всім. Живий манекен повинен вміти протягом багатьох годин стояти нерухомо. Це важка праця, але вона добре оплачується. Люди-манекени зазвичай отримують близько 100 доларів на годину.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий