fbpx
Знайти своє покликання

Знайти своє

Люди завжди йдуть за тими, кого пре їхня робота чи ідеї.

І займатися тим, що тебе пре – це єдиний універсальний ключ до справжнього душевного спокою. До того, щоб відчувати себе щасливим.

Навіть якщо в певні моменти єдине, що тебе пре – бухати посеред ночі десь на заправці, це все одно чудово. Це робить тебе щасливим, і я цей вибір поважаю.

Коли я писав ці рядки, більшість давно вже підгодовувала комарів вткнувшись носом у подушку. Я ж займався тим, що мене пре. Комусь навіть подобається це читати. А значить можна поки не завязувати з наркотиками, і розповідати дивовижні історії далі )

Але зараз ми дійшли до найважливішого. Як зрозуміти, що саме тебе пре?

Для цього можна провести простий уявний експеримент. Уявіть собі, що гроші перестали бути цінністю. Все, що вам потрібно, можна отримати безплатно, за оренду квартири більше не треба платити, машина сама себе заправить, а безплатні путівки на моря закидують в пошту замість рахунків за комуналку.

Чим би ви тоді зайнялися?

Ось це і буде відповідь.

Причому, навряд чи це буде вирішення якихось глобальних проблем. Хтось би собі розводив шиншил, хтось займався танцями, а хтось писав вірші, в перервах між складаннями макетів деревяних будиночків.

І чим швидше ти знаходиш для себе відповідь на це питання, тим краще. Воно ж всеодно нікуди не дінеться. І буде постійно нагадувати про себе зсередини.

Як сказав колись Марк Твен: «В житті кожної людини є два найважливіші дні: день коли вона народилася і день, коли зрозуміла, для чого».

Volodymyr Fedorychak
Volodymyr Fedorychak
Амбасадор здорового глузду, недофотограф, книгоголік і просто іронічний хлопець.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest