fbpx
uk
Максим на самокаті

Особисті спостереження з життя з маленькими дітьми

1. При появі вдома маленької дитини, якось різко зникає бажання завести кота, пса і взагалі будь-яку іншу живність, яка може проявляти співмірну активність. Навіть якщо до цього прям дуже хотілося.Максим

2. Ліжко з підйомним механізмом і нішами для зберігання – дуже крута штука. Інакше мені б прийшлося доставляти в квартирі як мінімум плюс одну шафу на всю стіну.

3. 90% дитячих іграшок зі звуковими ефектами, явно конструювались інженерами з вираженими вадами слуху, а їх фінальна калібровка робилась десь в районі цехів з тестування авіаційних двигунів.

4. Є таке правило: як тільки дитина засне, зразу комусь приспічить вам терміново подзвонити. Деколи і в домофон. Тому Xiaomi Mi Band 2, який вібрує при вхідних дзвінках і відключеному звуці на телефоні – крута штука.

5. Колись я думав, що читати 1 книжку в місяць це мало, і в мене явно не вистачає часу. За останні півтора року я прочитав дві.

6. Спроби зняти 2-річну дитину на фотоапарат – прекрасний стрес-тест для автофокусу. До речі, далеко не всі об’єктиви справляються.

7. 6 годинний сон – це круто. Особливо якщо це було вночі і переривали його менше 4-х разів.

8. Немає смислу витрачатися на дорогі іграшки. Малюку все одно цікавіше буде бавитися з пакетом із Ашану. А простий м’ячик за 30 грн – поза конкуренцією.

9. Коли в 100500 раз наступаєш на слизьку пластикову іграшку чи деталь конструктора, по дорозі на підлогу і при спробі втримати рівновагу, головне навчитись говорити “Вау”, або хоча б “Ой”. Тоді першими словами, які навчиться вимовляти дитина, будуть не матюки.

10. В рекламі памперсів від вас багато чого приховують.

11. Робота – кльове місце. Там тихо і затишно. Навіть якщо ви сидите в одному кабінеті з менеджерами з продажів продукції Amway, або в опенспейсі з 30 людьми.

12. Недавно я навчив свого Максима грати в гру “Хто кого перележить”. Терпіння в нього вистачає десь на 6-7 хвилин. Виявляється, за 7 хвилин можна нормально так відпочити. І я завжди виграю 😉

Source: пост в FB

Volodymyr Fedorychak
Volodymyr Fedorychak
Яскраво виражений індивідуаліст, зі специфічним почуттям гумору. Фанат Civilization, Apple і творчості Стівена Кінга.
Добавить комментарий