fbpx
Правильний курс в житті

Життя як серія експериментів

Кожен новий день – це прийняття десятків і сотень рішень. Більшого чи меншого масштабу, важливих і не дуже. І кожне з таких одномоментних рішень, кожен наступний маленький вибір, створює для кожного з нас особисто, нову версію реальності.

Все це разом, перетворює життя в серію експериментів. Свого роду реаліті-шоу з відкритим фіналом. Коли це розумієш і приймаєш, тоді й здавалося б навіть звичні речі, починають смакувати по-новому.

Вже неможливо просто взяти і в молодості вирішити, чим ти будеш займатися решту свого життя. Світ міняється настільки блискавично, що під тиском зовнішніх обставин проблематично скласти плани навіть на 3 роки, не кажучи вже про десять чи більше.

Але справа навіть не в цьому. Просто на довгих дистанціях міняємося і ми самі. Вбираючи новий досвід, знання і враження, знайомлячись з новими людьми – залишитися собою колишнім неможливо.

Інколи це буває настільки різко, що нагадує перемикання тумблера в механізмі. І в один момент ти просто переходиш на інший рівень. З іншими цілями, пріоритетами, мріями. З іншими людьми навколо.

Коли сприймаєш життя як серію експериментів, майбутнє стає розмитим і невизначеним. Зате приходить відчуття моменту тут і зараз, яке часто приносить набагато більше задоволення.

Просто треба пробувати більше нового. Не забувати піднімати планку. Ставити більше експериментів і вкладати в них більше самовіддачі. А ще, уважно прислухатися до себе.

Подобається? Значить курс правильний.

Бо для корабля, який не знає в який порт пливе, жоден вітер не буде попутним.

Володимир Федоричак
Володимир Федоричак
Амбасадор здорового глузду, недофотограф, книгоголік і просто іронічний хлопець.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest