fbpx
uk
Antilia Tower, Mumbai

Топ-5 найдорожчих приватних будинків у світі

Криті плавальні басейни, схожі на печери винні підвали, неймовірні краєвиди на гори і річки – власники такої нерухомості досконально втілюють в життя всі свої, навіть найсміливіші, бажання.

Деякі зі списку найдорожчих особняків на Землі є придатними для життя старими архітектурними творіннями, інші ж – побудовані зовсім недавно.

Давайте вирушимо в подорож по сучасних палацах, з нашим списком, до якого увійшли п’ять найдорожчих будинків у всьому світі.

5. Upper Phillimore Gardens – Кенсінгтон, південний захід Лондона

Upper Phillimore Gardens

Ціна: 128 мільйонів доларів США

Цей будинок розташовується в Лондоні серед інших розкішних будівель на Вулиці Мільйонерів, поруч з будинком принца Вільяма і Кейт Міддлтон. У будинку 12 спалень, турецькі лазні, критий басейн і простора парковка на 20 машин.

Будівля належить сталевому барону Лакшмі Міттал – власнику найбільшої в світі металургійної компанії Arcelor Mittal. Він є одним з найбагатших індусів в списку Форбс. Вартість цього будинку становить 222 мільйони доларів.

4. Four Fairfield Pond – Хемптонс, Нью-Йорк

Four Fairfield Pond, NY

Ціна: 248 мільйонів доларів США

Ця розкішна будівля, розташована в містечку Сагапонек в Нью-Йорку, займає площу 63 акра, має 29 спалень і навіть власну електростанцію. Всередині будівлі знаходяться 39 ванних кімнат і 90-метрова їдальня.

Також на території маєтку є баскетбольний майданчик, кегельбан, тенісний корт і майданчик для гри в сквош. Володіє будівлею засновник компанії Renco Group Айра Реннерт.

3. Вілла «Леопольда» – Лазурний берег, Франція

Вілла «Леопольда»

Цей маєток розкинувся на Лазурному березі Франції і включає в себе неймовірних розмірів оранжерею, вертолітний майданчик, садову кухню і гостьовий будинок, що за своїми розмірами перевищує особняки багатьох мільйонерів.

Власником цього неймовірного особняка, вартість якого оцінюється в 750 мільярдів доларів США, є бразильський філантроп Лілі Сафра.

2. Антілія – Мумбаї, Індія

Антілія, Індія

Ціна: 1 мільярд доларів США

Розташована в місті Мумбаї в Індії, ця будівля з абсолютно нетрадиційною архітектурою і стилем займає площу в 121 920 квадратних метрів.

Цей 27-поверховий сучасний палац оснащений 6 підземними паркувальними поверхами і 3 вертолітними майданчиками. Для одного лише обслуговування цього гіганта потрібнен штат з 600 осіб.

Належить ця будівля, що оцінюється в 1 мільярд доларів, Мукешу Амбані – найбагатшій людині в Індії, власнику групи компаній Reliance.

1. Букінгемський палац – Лондон, Великобританія

Букінгемський палац - резиденція королеви Англії

Ціна: 1,5 мільярда доларів США

Технічно, цей розташований в Лондоні будинок все ще є домом, незважаючи навіть на те, що його ні в якому разі не можна купити або виставити на продаж. Воно й зрозуміло, адже це резиденція Королеви Англії.

Будівля налічує 775 кімнат, включаючи 188 кімнат для обслуговуючого персоналу, 78 ванних кімнат, 52 спальні, 19 залів для прийомів і церемоній і 92 адміністративних приміщення.

Власником цієї будівлі є британський монарх. В даний час це Королева Єлизавета II, яка править з 1952 року.

За оцінками Національного будівельного товариства Об’єднаного Королівства, вартість Букінгемського палацу складає вражаючу суму в 1,55 мільярда доларів.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий