fbpx
Особлива глибина в людях

Про глибину в людях

Є в деяких людях така особлива риса як глибина. Це вміння і можливість проникати в суть речей, помічати деталі, неочевидні сторони і напівтони, тонко проявляти емоції і почуття, це багатий, складний і багатогранний внутрішній світ.

Подібні особистості зустрічаються нечасто. Але енергія, яка від них йде, відчувається майже на фізичному рівні. Якщо ти сам вмієш, можеш і хочеш це сприймати. І особливо, якщо якось так співпало, що резонуєте ви на одній і тій же хвилі.

Перший і неочікуваний контакт може всерйоз вибити з колії. Єдиним питанням тоді залишається просте: “А що це взагалі було?!”. А потім неодмінно захочеться повернутися. Повторити.

Бо чим більше спілкуєшся з цілісною, зрілою і гармонійною особистістю, тим глибше вона розкривається. Це як хороша книжка, яку на якій би сторінці не відкрив – вона все одно цікава. Яка різко контрастує зі звичайною бульварною газетою чи глянцевим журналом.

Яку з часом хочеться перечитувати знову і знову. І кожного разу ти відкриваєш для себе щось нове, переосмислюєш сюжет, все глибше занурюєшся в смисл, розумієш натяки і алюзії. Сам стаєш частинкою цієї історії.

У всьому, що відбувається навколо нас, є певний смисл. Але поверхневість часто не дає його побачити. І в цьому особлива цінність спілкування з людьми, в яких є оця глибина – часто вони виступають тими сами тригерами для інших. Підкидують інсайт і стають провідником.

Бо важливо не тільки те, куди саме ти йдеш. Але й те – хто буде йти поруч з тобою.

А далі вже все стає простіше. Можна знайти тисячі варіантів “як”, коли знаєш “для чого”.

Володимир Федоричак
Володимир Федоричак
Амбасадор здорового глузду, недофотограф, книгоголік і просто іронічний хлопець.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest