fbpx
uk
Рейтинг дорогих годинників

5 найдорожчих наручних годинників у світі

Годинники – це більше, ніж просто аксесуар, який показує точний час. Вони демонструють статус власника не менше, ніж дорога яхта або ексклюзивний автомобіль. Багато дорогих годинників настільки вигадливі і складні, що більше нагадують витвір мистецтва (яким власне і є). А коштувати вони можуть сотні тисяч, а то й мільйони доларів.

Їх роблять на замовлення або випускають усього в декількох примірниках, продають з аукціонів або отримують у спадок. Вони є справжнім пам’ятником людського вміння та винахідливості.

Ми зібрали для вас список найдорожчих наручних годинників, які коли-небудь були виготовлені і доступні для продажу.

Graff Diamonds Hallucination – $55 мільйонів доларів

Годинник Graff Diamonds Hallucination фото

Між яскравим розсипом зі 110 карат діамантів рідкісних кольорів, скромно видніється крихітний кварцовий механізм. Це найдорожчий годинник за всю історію існування цієї галузі, який був створений в 2014 році, і навряд чи кому-небудь в найближчому майбутньому вдастся побити цей рекорд.

Patek Philippe Supercomplication – $24 мільйони доларів

Годинник Patek Philippe Supercomplication фото

Цей годинник було створено в 1932 році на замовлення американського колекціонера і банкіра Генрі Грейвза. Цей джентльмен побажав стати власником найбільш технологічно досконало годинника на цей час. Над цим замовленням в Patek Philipрe працювали довгих п’ять років. Підсумком роботи стала конструкція, що складається з 900 деталей.

Корпус годинника зроблений з 18-каратного золота, циферблат покритий сріблом, а фоном в циферблаті служить картина нічного неба – рівно з такого ракурсу, як би ви дивилися на небо з вікна будинку Грейвз в Нью-Йорку.

Jacob & Co. Billionaire Watch – $18 мільйонів доларів

Jacob & Co. Billionaire Watch

Сама назва цього годинника натякає, що вони по кишені тільки власникам справді великих статків. Поки що цей чудовий аксесуар з діамантами вагою в 260 карат існує в єдиному екземплярі, і належить італійському бізнесменові Флавіо Бріаторе.

Louis Moinet, Meteoris Collection – $4,6 мільйона доларів

Louis Moinet, Meteoris Collection фото

Цей годинник з астрономічним цінником був названий в честь Луї Муані, знаменитого годинникаря 18-го століття. У колекцію входить четверо годинників, прикрашених дорогоцінними каменями, а всередині циферблата кожного – шматочок справжнього метеорита, кожен з яких прилетів з іншого кінця сонячної системи.

Franck Muller Aeternitas Mega 4 – $2,4 мільйони доларів

Franck Muller Aeternitas Mega 4 годинник

Восени 2009 року американський колекціонер Майкл Гоулд отримав чудовий подарунок – представники Franck Muller вручили йому дивної форми годинник. Це був Aeternitas Mega 4, неперевершений за складністю годинниковий пристрій.

18 стрілок, п’ять дисків, трьохосьовий турбійон, мікромотор з платини, а також вічний календар, який ніколи не відстане і не втече вперед.

На сьогоднішній день це не тільки один з найдорожчих, але й найскладніший наручний годинник, який складається з 1,483 деталей. На його створення пішло шість років.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий