fbpx
uk
Зарядить телефон от луковицы

10 популярних лайфхаків, які насправді не працюють

В Інтернеті величезна кількість цікавих статей та відео, але не вся ця інформація є достовірною, і далеко не всі твердження – вірними.

Однією з найпопулярніших тем є різноманітні лайфхаки, які спрощують життя або дозволяють зробити цікаві речі своїми руками. Деякі з них дійсно корисні, а деякі створені просто для привернення уваги і заробітку на хайпі за рахунок реклами.

Ось якраз про останні ми і вирішили написати. Зустрічайте добірку популярних лайфхаків, автори яких насправді вводять вас в оману.

Колонка з втулки від туалетного паперу

Суть ідеї. Якщо взяти втулку від рулону туалетного паперу, зробити в ній виріз під корпус телефону і вставити його динаміками вниз, вийде імпровізована бюджетна акустична система.

В реальності. Насправді, картон не посилює, а навпаки – приглушує звук. Якщо ви шукаєте дійсно простий спосіб підсилити звук, краще просто покладіть телефон в якусь скляну ємність, наприклад, велику склянку або банку. Тоді звукові хвилі дійсно будуть направлятися концентровано вгору, а не поглинатися картоном.

Збільшення ресурсу батарейки шляхом заморозки

Суть ідеї. Хочете отримати більш довговічну батарейку? Просто залиште її в морозилці (або холодильнику) на кілька годин. Холод продовжить термін служби батареї і ви, в кінцевому підсумку, заощадите гроші на покупку нової.

В реальності. Це помилкова ідея в підсумку стала настільки популярною, що в Energizer навіть були змушені зробити відповідну заяву зі спростуванням.

Все з точністю до навпаки: тривале перебування в умовах низької температури негативно впливає на ресурс будь-якого акумулятора. Найдовше він прослужить, якщо зберігати його при кімнатній температурі і мінімальній вологості.

Дерев’яна ложка як «запобіжник» від википання

Суть ідеї. Легенда говорить, що якщо покласти дерев’яну ложку поперек каструлі з водою, вона не буде переливатися через край, навіть якщо кипіння стане досить інтенсивним.

В реальності. Водяна безодня просто поглине вашу ложку як ні в чому не бувало, а потім залиє плиту. Так що просто своєчасно помішуйте вміст каструлі, і зменшіть вогонь.

Відкрити вино металевою вішалкою

Суть ідеї. Автор цього лайфхаку пропонує при відсутності штопора використовувати замість нього зігнутий гачок звичайної вішалки для одягу. За умови, звичайно, що він металевий, а не пластиковий або дерев’яний.

В реальності. У спеціально сконструйованого для таких цілей штопора, оптимальна форма і вищі характеристики міцності. У кращому випадку ви просто погнете гачок, в гіршому – ще й пляшку з вином розіб’єте.

Як зарядити телефон за допомогою цибулини

Суть ідеї. Якщо у вас раптом зламався зарядний пристрій або ви забули його вдома, а батарея смартфона майже на нулі, є просте рішення – просто встроміть зарядний кабель замість блоку живлення в цибулину, і його енергії цілком вистачить для зарядки акумулятора.

В реальності. Оригінальна імітація, яка не має нічого спільного з реальністю.

Колонки для ноутбука з пластикового стаканчика

Суть ідеї. Беремо звичайнісінький пластиковий стаканчик, розрізаємо його на дві половинки, і кладемо їх на динаміки ноутбука. Готово – можна кликати друзів на вечірку!

В реальності. Пластик, на відміну від прикладу з картонною втулкою, звук не поглинає. Але цей лайфхак теж не працює. Просто тому, що звукові хвилі здебільшого повертаються назад в напрямку корпусу ноутбука.

Скручування пробігу їздою задом наперед

Reverse Steve Carell GIF - Find & Share on GIPHY

Суть ідеї. Якщо проїхати певну відстань на машині, рухаючись в зворотному напрямку, це дозволить зменшити пробіг на одометрі.

В реальності. Навіть не знаємо як коректно охарактеризувати розумовий рівень тих, хто може в подібне повірити. Так що краще утриматися від зайвих коментарів. Просто можете повірити нам на слово – рух заднім ходом точно не зробить «відкат» на вашому одометрі.

Чайні пакетики проти запаху в кросівках

Суть ідеї. Якщо у взуття, яке почало видавати неприємний запах, покласти чайні пакетики – чай ​​вбере в себе ці запахи і все знову буде добре.

В реальності. У магазинах продаються спеціально призначені для таких цілей засоби. Так що ви можете заощадити гроші, використовуючи чайні пакетики за їхнім прямим призначенням, а не для дурних лайфхаків, які не працюють.

Відкрити двері в машині тенісним м’ячиком

Суть ідеї. Якщо ви випадково забули в своїй машині ключі, але під рукою у вас є тенісний м’ячик, просто притисніть його дірочкою до замку, і з силою стисніть. Спрямований в замок концентрований потік повітря розсуне металеві деталі його механізму, і двері відкриються.

В реальності. Це якось навіть епічніше, ніж згадане вище скручування пробігу)) Насправді, це був звичайний трюк, знятий на відео, який отримав вірусну популярність на YouTube.

Але все одно, час від часу знаходяться люди, яким не лінь цю теорію зайвий раз перевірити на практиці.

Простий спосіб зняти біль, якщо вас вжалила медуза

Суть ідеї. Якщо вас раптом вкусила медуза, ви можете зменшити пекучий біль, якщо хтось із друзів помочитися на місце укусу.

В реальності. Це тільки зробить біль ще більшим. Та й сама процедура «лікування», особливо в присутності інших людей, буде виглядати дуже дивно. Краще просто промийте рану морською водою і прийміть пероральний анальгетик.

Загалом, довіряти різним порадам з інтернетів можна, але завжди краще керуватися своїм розумом і старою-доброю логікою.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий