fbpx
uk
Коли тобі 31

Коли тобі 31…

Отак живеш собі як ні в чому не бувало, займаєшся своїми справами. І тут хоп –  а тобі уже 31…

Коли тобі 31, ти стараєшся допускати якомога менше помилок, бо їх ціна стає значно вищою. Хоча в душі ти все ще той самий розпи#дяй, як і колись у 20.

Коли тобі 31, приходить усвідомлення, що найактивніша частина твого життя швидше за все вже позаду. Зате ти точно знаєш, чого хочеш від життя в наступний десяток.

Коли тобі 31, ставлення до здоров’я міняється. Дві підряд недоспані за роботою чи п’янкою ночі, вже не компенсуються одним хорошим сном. Хитати після цього може добру половину тижня. А болячки вже краще діагностувати, ніж лікувати.

Коли тобі 31, все частіше починаєш задумуватися над екзистенційними питаннями. Як зробити цей світ хоч трохи кращим? Кому, крім себе ще можна допомогти? В чому смисл життя як мінімум для тебе самого?

Коли тобі 31, розумієш, що міняти точку зору з часом – це нормально. Незмінною вона залишається лише у ідіотів.

Коли тобі 31, твій авторитет і професіоналізм, починають працювати на тебе. Ну або навпаки – підмочена репутація дає про себе знати.

Коли тобі 31, не обов’язково подобатися всім і кожному. Інколи, послати когось на@уй з його думкою, може бути одним з найбільш правильних рішень в житті.

Коли тобі 31, починаєш розуміти, що щастя – це не результат. Щастя це процес. І обов’язково потрібно отримувати задоволення від того, що робиш. Мантра з розряду «ще трохи от поплаваю в болоті, а тоді заживу», більше не катить. Інакше потім буде вкрай боляче за безцільно прожиті роки.

Коли тобі 31, все частіше виникає бажання всіх навколо повчати. І тільки від рівня самоконтролю і інтелекту залежить, прибережеш ти це бажання до 60+, чи станеш схожим на бубнявого пенсіонера прямо зараз.

Коли тобі 31, з жінками спілкуватися стає на порядок простіше. А характер і пересікання інтересів починають приваблювати куди більше, ніж фігура і розмір грудей. Особливо якщо IQ у леді при цьому на рівні вазонка зі шкільного підвіконника.

Коли тобі 31, коло друзів сильно звужується. Але тих, що залишаються, починаєш цінувати набагато більше.

Коли тобі 31, ти розумієш, що батьки не вічні. І все частіше дивуєшся тому, як швидко ростуть діти.

Коли тобі 31, ти все менше готовий міняти свій час на гроші. І все частіше готовий платити за час інших людей. Час – найцінніший ресурс.

Коли тобі 31, то це мать його, половина свідомого життя! І до затишної хатинки з маразму залишилося навряд чи більше ніж років 30. Тому часу, щоб насолоджуватися ясним розумом і доброю пам’яттю, залишається не так вже й багато.

Коли тобі 31, інколи буває заздриш тим, кому зараз 20. Але потім стає кайфово, що тобі все-таки ще не 70, і тіло дозволяє реалізувати практично все, що заманеться, без випадкових переломів чи мікроінфаркту.

Коли тобі 31, розумієш, що поміркованість – це не скучно, а правильно. Це важливий елемент внутрішньої гармонії. «Все або нічого» – девіз егоїстів, дурнів і слабаків.

Коли тобі 31, до тебе доходить, що для того, щоб змінювати себе і світ, потрібно перейти від «я хочу» до «я повинен». Бог дав нам тіло, яке здатне витримати практично все. Наше завдання – переконати в цьому свій розум.

Коли тобі 31, розумієш, що чисте Зло і чисте Добро, буває тільки в казках. Реальність значно складніша, тут немає чистих кольорів. Зате є мільйони відтінків і напівтонів.

Volodymyr Fedorychak
Volodymyr Fedorychak
Поміркований перфекціоніст, зі специфічним почуттям гумору. Фанат Civilization, Apple і творчості Стівена Кінга.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий