fbpx
uk
Діти грають в Бейблейд

Гра «Бейблейд»: що це таке і як в неї грати

Ця гра відноситься до розряду тих, які здатні привернути увагу будь-якої людини, навіть якщо подібними речами вона не цікавиться в принципі. Святе місце пустим не буває, і після завершення епохи спіннерів, на п’єдестал починають сходити нові герої.

«Бейблейд» (BeyBlade) – це дзига-трансформер, який складається з декількох елементів, і запускається в дію спеціальним пусковим механізмом (пускач-стартер) на ігровому полі. Сам дзига називається «блейд», а ігрове поле, на якому відбувається бій, носить назву Beystadium.

До речі, базується дана розвага на однойменному японському аніме-коміксі, який випускався ще в далекому 2000-му році. Що ще раз підтверджує: все нове – це добре забуте старе. Ну або заново кимось відкрите, що не змінює суті.

Зараз гра знову набирає популярності і для дітей або підлітків вона буде хорошим подарунком.

Як грати в «Бейблейд»

Правила дуже прості. Двоє або більше гравців, за допомогою спускового механізму, одночасно запускають на ринг дзиги, а суть протистояння в тому, щоб зупинити або розвалити блейд суперника. Якщо добре набити руку, то можна і зовсім вибивати ворогів за межі поля, не зважаючи на його високі стінки.

Ось як весь процес виглядає на відео:

Дзиги важкі і на високих оборотах, при зіткненні один з одним, можуть розлітатися на частини. Перемагає в грі той, хто прокрутився найдовше і при цьому не розпався на частини.

Як ми вже згадували на початку статті, кожен «блейд» являє собою своєрідний трансформер і його можна модернізувати за рахунок заміни елементів. Прокачування, за аналогією з роботою майстрів в конструкторському бюро, дозволяє посилювати властивості «бійців».

Процес нагадує тюнінг автомобіля, а міняти можна верхню, середню і нижню частину, які відповідають за ефект при зіткненні, масу іграшки і характер її руху, відповідно.

Купити гру бейблейд ви можете як в українських інтернет-магазинах, так і замовити на AliExpress, перейшовши за цим посиланням.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий