fbpx
Життєвий спокій - це найважливіше

8 речей, які насправді не такі важливі, як вам здається

У житті кожного з нас є речі, які надзвичайно важливі для нас. Кожен може без зусиль скласти такий список: сім’я, друзі, хороша робота, здоров’я … Все це дійсно важливе, але давайте поговоримо трохи про інше.

Є речі набагато менш суттєві, яким ми часто надаємо надмірно великого значення. Ми витрачаємо на них сили і час, обмежуючи наш ресурс для того, що дійсно важливо. І ось про що йде мова.

1. Успіх

Оскільки ми всі різні, кожен з нас розуміє успіх по-своєму. Тим не менш, є більш-менш універсальне бачення успішної людини. Такою в сучасному суспільстві вважається людина привабливої ​​зовнішності, яка має високооплачувану роботу, прекрасне здоров’я і дорогу машину. Ось він ідеал, до якого ми прагнемо.

Ми надаємо дуже великого значення атрибутам, які кричать про «успіх». Ми забуваємо про те, що кожен з нас може трактувати успіх по-своєму. Адже для когось успіх в житті це просто дружня сім’я і маленький затишний будиночок в селі.

Ми всі звикли порівнювати своє життя з життям оточуючих. Ми надаємо дуже великого значення цьому «порівняльному аналізу». Порівнювати себе з кимось дуже погана звичка. ЗМІ постійно нав’язують хибні стандарти, за які ми чіпляємося, а потім відчуваємо себе нещасними. Нам постійно здається, що чогось не вистачає в житті.

2. Безглузді ритуали

Багато хто з нас відчуває потребу робити щось лише тому, що «так треба робити». Ми робимо це за звичкою. Це не приносить особливої ​​радості чи користі. Тим не менш, ми все одно виконуємо ці ритуали. А варто просто спитати себе про те, чому і навіщо ми робимо ці речі.

3. Популярність в соціальних мережах

Соціальні мережі мають величезний вплив на наше життя і на те, що ми самі про себе думаємо. Ми робимо все для того, щоб наш образ був ідеальним. Будучи в кафе, ресторані або парку, багато хто просто не може не викласти чергове фото в Instagram.

Ваше ставлення до цієї категорії людей? Будьте чесні з собою. Припустимо, ви прийшли в затишне кафе. Взяли кави і сіли за столик. Чи відчуваєте ви в цей момент бажання зробити селфі, замість того, щоб насолоджуватися спілкуванням і приємним проведенням часу?

Наступного разу, коли ви підете кудись, зверніть увагу на те, чим зайняті люди навколо вас. Скільки з них тих, хто просто весело проводить час, і тих, хто зайнятий створенням чергового фотозвіту для соцмереж?

Запитайте себе про те, чому ви це робите. Ми схильні надавати занадто великого значення тому образу, який самі створили в соціальних мережах. Реальне життя і ваші спогади ось, що найважливіше.

4. Зовнішність

Немає нічого поганого в тому, щоб подобатися самому собі. Це нормально. Немає нічого поганого в тому, щоб працювати над своїм тілом, домагаючись бажаного результату. Немає нічого поганого в тому, щоб пишатися цими результатами.

Проблеми виникають тоді, коли людина зациклюється на своїй зовнішності. Це означає, що вона починає занадто критично до себе ставитися. Якщо ви вважаєте, що оточуючим є діло до того, як ви виглядаєте і який одяг носите, ви помиляєтеся. Насправді, кожен думає лише про те, як виглядає він сам.

Прогулюючись сьогодні по вулиці, ви зустріли багато людей? Чи пам’ятаєте ви про те, як кожна ця людина виглядала? Побачивши ту чи іншу людину на вулиці, ви могли подумати: «У нього дивна куртка». Або «Вона виглядає дійсно стильно». Але на цьому все. Більше ви про цих людей не думали і не згадували.

5. Думка оточуючих

Постійно турбуватися про те, що думають про вас оточуючі – шкідлива звичка. Вона може негативно позначитися на вашій самооцінці, впевненості в собі, та й в цілому на вашому психічному здоров’ї.

Приймайте до уваги думку тих людей, які важливі для вас. Але брати до уваги зовсім не означає зациклюватися. Не варто допускати, щоб чужі думки контролювали вас.

Нам важливо знати, як ми виглядаємо зі сторони. Але все ж потрібно навчитися позбуватися того, що не дає йти далі по життю. Думка оточуючих може бути однією з таких перешкод.

6. Перше враження

Багато людей надають дуже велике значення враженню, яке вони справляють під час знайомства. Від цієї звички потрібно позбавлятися. Безумовно, це важливо. На основі першого враження ми можемо вирішити, чи варто нам довіряти людині чи ні.

Іноді дійсно є сенс покладатися на своє шосте відчуття. Ось тільки … Перше наше враження дуже часто засноване на тому, як людина виглядає. Як то кажуть, зустрічають по одягу… Це не зовсім правильно. Можливо, сьогодні у вас було б набагато більше хороших друзів, якби ми не надавали такого великого значення першому враженню?

Така обмеженість і просто дурість позбавляє можливості познайомитися з дійсно цікавими людьми.

7. Дружба і спілкування онлайн

Завдяки сучасним технологіям ми можемо підтримувати зв’язок з тими людьми, які живуть далеко від нас. Головне пам’ятати про те, що спілкування онлайн це не те ж саме, що спілкування в реальному житті.

Будьте уважні. Віртуальний світ затягує. Ви і озирнутися не встигнете, як все ваше спілкування буде мати місце виключно в інтернеті. Реальне життя, реальні стосунки і реальне спілкування ось, що важливо. Цього нічим не заміниш.

8. Матеріальні блага

Багато людей надають дуже великого значення матеріальним благам. Вони одержимі бажанням купувати, купувати і купувати якісь речі. Наше суспільство – це суспільство споживачів.

Багато людей тільки і чекають моменту, коли зможуть придбати машину, якийсь гаджет або чергові джинси. А деякі ніяк не можуть перестати купувати речі тому, що їм просто хочеться заповнити порожнечу всередині себе.

Як би там не було, ми надаємо занадто великого значення матеріальним благам. Змінивши ці стереотипні пріоритети, ви покращите якість свого життя.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest